• Počas " Dňa otvorených dverí " mali zúčastnení hostia možnosť oboznámiť sa s našou školou, internátom, telocvičňou, športovým areálom, dielňami, kuchyňou...Zároveň mohli všetci nielen vidieť remeselnú zručnosť našich žiakov, ale aj ochutnať niektoré výrobky cukrárov a kuchárov.

• Najlepší recitátori našej školy si mali možnosť porovnať svoje recitačné schopnosti na školskej súťaži "Hollého pamätník". Ocenení boli recitátori, ktorí sa umiestnili na prvých piatich miestach. Zvíťazila Veronika Kubatková z III. SP triedy. Ako hosť nám predviedol svoje recitačné umenie víťaz Celoslovenskej recitačnej súťaže Odborných učilíšť Vladimír Andrej Víglaský.

• Burza práce a informácií - SENICA

• V Mestskom kultúrnom stredisku Senica sa uskutočnila Burza práce a informácii spojená s Prezentáciou stredných škôl, realizovaná Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny Senica, na ktorej sa prezentovala aj naša škola prostredníctvom elokovaných tried v Senici.

• Zábavno-súťažný kvíz v Senici

• Všeobecné vedomosti, ale i svoju šikovnosť si žiaci našej školy mali možnosť porovnaťv zábavno-súťažnom kvíze, ktorý sa uskutočnil v elokovanom pracovisku v Senici pri príležitosti Dňa študentov.

• Celoslovenská recitačná súťaž - Nová Ves nad Žitavou

• Dňa 15. 10. 2015 sa konala v priestoroch Odborného učilišťa internátneho v Novej Vsi nad Žitavou celoslovenská súťaž v prednese poézie a prózy. Našu školu reprezentoval Vladimír Andrej Víglaský, žiak II.C triedy, ktorý v silnej konkurencii 12 súťažiacich obsadil v prednese poézie vynikajúce 1. miesto.

• Výučné listy dostali všetci žiaci III. ročníkov, ktorí úspešne ukončili trojročné štúdium v našej škole vykonaním záverečnej skúšky.

• Tak ako po iné roky aj teraz si mohli naši žiaci zmerať svoje sily v rôznych športovo-zábavných disciplínach. Najlepší jednotlivci a družstvá boli na záver odmenení.

• Celoštátna súťaž zručnosti - CUKRÁRSKA VÝROBA

• Naše šikovné cukrárky Lucia Makýšová a Ivana Vanková  obsadili 1. miesto na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore Cukrárska výroba v Kysuckom Novom Meste. V konkurencii 11 družstiev tak obhájili prvenstvo z minulého roku.

• JE Mochovce-exkurzia

• Dňa 26. 2. 2015 boli žiaci našej školy na návšteve v jadrovej elektrárni Mochovce. Mali tu možnosť oboznámiť sa s jedným zo spôsobov výroby elektrickej energie.

• DOD v Senici

• Dňa 24. 2. 2015 sa v Senici uskutočnil pekný Deň otvorených dverí, na ktorom žiaci elokovaných tried v Senici prezentovali svoje učebné odbory.

• Dňa 30. 1. 2015 sa v našej škole okrem zhodnotenia prvého školského polroku aj súťažilo. Žiaci Spojenej školy Hlohovec ako i elokovaných tried zo Senice si zmerali svoje sily vo vedomostiach a športovo-zábavných disciplínach. Po zhodnotení výsledkov porotou riaditeľka školy vyhlásila celkové výsledky všetkých súťažiacich tried.

I. miesto III.PJ                            II.miesto II.C + III.C                           III. miesto II.M + II.SP