• Súťaž zručnosti - Cukrárska výroba

• Na celoslovenskej súťaži zručnosti žiakov odborných učilíšť v učebnom odbore Cukrárska výroba sa v našej škole zúčastnilo 9 súťažných družstiev. V silnej konkurencii obsadili dvaja naši reprezentanti Alexandra RIGOVÁ a Tomáš RONEC - žiaci III.C - triedy vynikajúce 1. miesto.

• Prednes poézie a prózy

• Na celoslovenskej súťaži žiakov odborných učilíšť a reedukačných centier v prednese poézie a prózy sa v našej škole zúčastnilo 35 súťažiacich. V silnej konkurencii obsadili dvaja naši reprezentanti v súťaži družstiev skvelé 2. miesto. Našu školu reprezentovali Tomáš RONEC, žiak III.C triedy, ktorý obsadil v prednese poézie krásne 3. miesto a Katarína MOČOLOVÁ, žiačka II.C triedy, ktorá sa v prednese prózy umiestnila tiež na peknom 3. mieste.

• V Senici sa uskutočnil už tradičný Deň otvorených dverí, počas ktorého žiaci elokovaných tried našej školy prezentovali svoje učebné odbory.

• V stredu 31. januára 2018 sa v našej škole súťažilo. Žiaci Spojenej školy Hlohovec ako i elokovaných tried zo Senice si zmerali svoje sily vo vedomostiach a športovo-zábavných disciplínach. Po zhodnotení výsledkov porotou zástupca riaditeľky školy vyhlásil celkové výsledky všetkých súťažiacich tried.

I. miesto III.MN                            II.miesto I.PJ-S                         III. miesto III.C

• Najlepší recitátori našej školy si mali možnosť porovnať svoje recitačné schopnosti na školskej súťaži "Hollého pamätník". Najlepšie výkony boli ohodnotené vecnými cenami.

• Vianočná tanečná párty

• Posledný vyučovací deň v roku 2017 sa niesol v Spojenej škole v Hlohovci vo vianočnej nálade, ktorej súčasťou boli aj rôzne súťažno-zábavné disciplíny, spev, tanec a vystúpenie tanečnej školy PEGO2 CREW HIPHOP DANCE.

• Počas " Dňa otvorených dverí " sa všetci hostia oboznámili s našou školou, telocvičňou, športovým areálom, dielňami, internátom, kuchyňou...Zároveň mohli všetci nielen vidieť remeselnú zručnosť našich žiakov, ale aj ochutnať niektoré výrobky cukrárov a kuchárov.

• Deň študentstva

• Pri príležitosti medzinárodného " Dňa študentstva " sa uskutočnil v elokovanom pracovisku našej školy v Senici  súťažno-zábavný kvíz.

• Súťaž vo varení gulášu

• Záverečný deň školského vyučovania sa niesol v súťažnom duchu. Štyri družstvá sa v rekreačnej oblasti Šaštín - Stráže (Gazárka) pokúšali uvariť čo najchutnejší guláš. Všetkým sa to úspešne podarilo, no za najlepší vyhlásila porota guláš, ktorý uvarilo družstvo zo Senice.

• Výučné listy si prevzali z rúk riaditeľky školy všetci žiaci, ktorí úspešne absolvovali záverečné skúšky.

• Súťaž zručnosti  - maliarske práce - Snina
          • Súťaž zručnosti - maliarske práce - Snina

• Tak ako po iné roky aj teraz sme sa zúčastnili na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore maliarske a natieračské práce. Napriek peknému výkonu oboch našich súťažiacich žiakov z II.MN ( M. Mikle a J. Horváth ) sme sa z dôvodu problematického hodnotenia súťaže umiestnili až na 4. mieste.

• Stredoškolské športové hry v HLOHOVCI

• V dňoch 5. - 9. júna 2017 si naši športovci mali možnosť zmerať svoje sily so žiakmi ostatných stredných škôl v Hlohovci. Aj keď v tomto roku sa nám nepodarilo získať ani jedno medailové umiestnenie, treba všetkým poďakovať za vzornú reprezentáciu školy.

• Tak ako po iné roky aj teraz si mohli naši žiaci zmerať svoje sily v rôznych športovo-zábavných disciplínach. Najlepší jednotlivci a družstvá boli na záver odmenení sladkými cenami.

• Jarný beh

• V tradičnom Jarnom behu v Zámockej záhrade reprezentovali našu školu štyria žiaci. V kategórii žiakov 1.- 2. ročníkov stredných škôl sa umiestnil na peknom 3. mieste Daniel Zuzkovič z II.C.

• Súťaž zručnosti - CUKRÁRSKA VÝROBA

• V celoslovenskej súťaži zručnosti žiakov odborných učilíšť v učebnom odbore Cukrárska výroba sa spomedzi 14 družstiev naši dva šikovní žiaci - Tomáš Ronec ( II. C )  a Barbara Nagyová ( III.C ) umiestnili na krásnom 2. mieste.

• Prednes  poézie a prózy
          • Prednes poézie a prózy

• Na celoslovenskej súťaži žiakov odborných učilíšť a reedukačných centier v prednese poézie a prózy sa v našej škole zúčastnilo 32 súťažiacich. V silnej konkurencii obsadili dvaja naši reprezentanti v súťaži družstiev skvelé 1.miesto. Našu školu reprezentovali Vladimír Andrej Víglaský, žiak III.C triedy, ktorý obsadil v prednese poézie vynikajúce 1.miesto a Andrea Kollárová, žiačka III.C triedy, ktorá sa v prednese prózy umiestnila tiež na výbornom 1. mieste.

• Vo štvrtok 2. februára 2017 sa v našej škole súťažilo. Žiaci Spojenej školy Hlohovec ako i elokovaných tried zo Senice si zmerali svoje sily vo vedomostiach a športovo-zábavných disciplínach. Po zhodnotení výsledkov porotou zástupca riaditeľky školy vyhlásil celkové výsledky všetkých súťažiacich tried.

I. miesto III.M+III.O                            II.miesto II.MN                          III. miesto III.PJ-s