• Vianočné aranžovanie

• Naši žiaci Odborného učilišťa a Praktickej školy sa zúčastnili súťaže vo vianočnom aranžovaní, ktorú zorganizovalo Centrum voľného času DÚHA v Hlohovci. Zhotovili krásne vianočné dekorácie a umiestnili sa na pekných prvých medailových miestach v kategórii stredných škôl.

• Deň otvorených dverí

• Počas " Dňa otvorených dverí " sa všetci hostia oboznámili s našou školou, telocvičňou, športovým areálom, dielňami, internátom, kuchyňou...Zároveň mohli všetci nielen vidieť remeselnú zručnosť našich žiakov, ale aj ochutnať niektoré výrobky cukrárov a kuchárov.

• Deň študentstva - Senica

• Pri príležitosti medzinárodného " Dňa študentstva " sa uskutočnil v elokovanom pracovisku našej školy v Senici  súťažno-zábavný kvíz.

• Burza práce a informácií - SENICA

• V Mestskom kultúrnom stredisku Senica sa uskutočnila Burza práce a informácii spojená s Prezentáciou stredných škôl, realizovaná Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny Senica, na ktorej sa prezentovala aj naša škola prostredníctvom elokovaných tried v Senici.

• Plavecká štafeta

• Traja naši žiaci sa aktívne zapojili do 24-hodinovej plaveckej štafety v novootvorenej mestskej plavárni v Senici.

• Záverečné skúšky

• Výučné listy dostali všetci žiaci III. ročníkov, ktorí úspešne absolvovali záverečné skúšky.

Blahoželáme !

• Stredoškolské športové hry - HLOHOVEC

• V dňoch 6.-10.júna 2016 sa naši najlepší športovci zúčastnili Stredoškolských športových hier v Hlohovci. Vo florbale obsadili chlapci skvelé 2.miesto  a v behu na 1500 metrov sa Ondrej Rác (III.M) umiestnil na peknom 4. mieste.

• Športový deň

• Tak ako po iné roky aj teraz si mohli naši žiaci zmerať svoje sily v rôznych športovo-zábavných disciplínach. Najlepší jednotlivci a družstvá boli na záver odmenení sladkými cenami.

• Celoslovenská súťaž zručnosti - PRÍPRAVA JEDÁL

• Žiačky Patrícia Dzindzíková a Veronika Holánová z II. PJ-s  elokovaného pracoviska našej školy v Senici nás pekne reprezentovali na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore príprava jedál v KREMNICI.

• Celoslovenská súťaž zručnosti - MURÁRSKE PRÁCE

• Skvelé 1. miesto získali naši žiaci Ondrej Rác a Štefan Kotlár z III. M triedy, ktorí úspešne reprezentovali našu školu na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore Murárske práce v Reedukačnom centre v Hlohovci.

• Jarný beh
          • Jarný beh

• Vynikajúce 1. miesto získal Denis Toráč z II.M a 2. miesto Daniel Zuzkovič z I.C v Jarnom behu, ktorý sa tradične uskutočnil v Pánskej záhrade v Hlohovci.

• Celoslovenská súťaž zručnosti-MALIARSKE PRÁCE

• 1. miesto v hodnotení družstiev získali naši šikovní maliari Michal Hrnčirík z III.MN-s a Marcel Mikle z I.MN, ktorí reprezentovali našu školu na celoslovenskej súťaži zručnosti vo Valaskej. Michal Hrnčirík z III.MN-s získal 1. miesto aj v kategórii jednotlivcov, Marcel Mikle sa umiestnil na peknom 6. mieste.

Blahoželéme !

• Celoslovenská recitačná súťaž

• Na celoslovenskej súťaži žiakov odborných učilíšť a reedukačných centier v prednese poézie a prózy sa v našej škole zúčastnilo 38 súťažiacich. V silnej konkurencii obsadili dvaja naši reprezentanti v súťaži družstiev skvelé 1.miesto. Našu školu reprezentovali Vladimír Andrej Víglaský, žiak II.C triedy, ktorý obsadil v prednese poézie vynikajúce 1.miesto a Andrea Kollárová, žiačka II.C triedy, ktorá sa v prednese prózy umiestnila na peknom 5. mieste.

Blahoželáme k úspechu !

• Deň otvorených dverí v Senici

• Dňa 10. 2. 2016 sa v Senici uskutočnil už tradičný Deň otvorených dverí, na ktorom žiaci elokovaných tried v Senici prezentovali svoje učebné odbory.

• Polročný kvíz

• V piatok 29. januára 2016 sa v našej škole okrem zhodnotenia prvého školského polroku aj súťažilo. Žiaci Spojenej školy Hlohovec ako i elokovaných tried zo Senice si zmerali svoje sily vo vedomostiach a športovo-zábavných disciplínach. Po zhodnotení výsledkov porotou a vyžrebovaní výherných čísiel tomboly zástupca riaditeľky školy vyhlásil celkové výsledky všetkých súťažiacich tried.

I. miesto I.C                            II.miesto I.MN                          III. miesto II.+III.PJ-s

• Zdobenie medovníkov

• Naše žiačky-cukrárky Dominika Maráková (III.C) a Barbara Nagyová (II.C) sa v zdobení medovníkov, ktoré zorganizovalo Centrum voľného času DÚHA v Hlohovci vo svojej kategórii umiestnili na prvých miestach.

• Vianočné aranžovanie - súťaž

• Súťaž vo vianočnom aranžovaní zorganizovalo Centrum voľného času DÚHA v Hlohovci. Naši žiaci Odborného učilišťa a Praktickej školy zhotovili pekné vianočné dekorácie a umiestnili sa na pekných prvých medailových miestach v kategórii stredných škôl.