• V rámci tradičného športového dňa našej školy si žiaci mohli vyskúšať a porovnať svoje pohybové schopnosti v behu na 50 m, v skoku do diaľky z miesta, vrhu medicinbalom, v skoku do výšky a futbale. Za pekné výkony dostali prví traja v každej disciplíne malú odmenu.

Všetkým blahoželáme k dosiahnutým výkonom !

• Celoslovenská súťaž - murárske práce

• Dvaja šikovní žiaci učebného odboru stavebná výroba nás reprezentovali na celoslovenskej súťaži praktických zručností a odborných vedomostí v Reedukačnom centre Hlohovec. Z desiatich súťažných družstiev sa Matúš Dávidek (III.M) a Samuel Michna (I.MN) umiestnili na peknom 4. mieste.

• Jarný beh

• Dobré výsledky dosiahli v tradičnom Jarnom behu v Zámockej záhrade v Hlohovci naši traja žiaci. Martin Tomčík (I. MN) sa umiestnil na peknom 3. mieste, 4. miesto obsadili Gabriš Patrik (II.PJ) a Gabrišová Veronika (I.PJ).

• Prednes poézie a prózy

• Na celoslovenskej súťaži žiakov odborných učilíšť a reedukačných centier v prednese poézie a prózy sa v našej škole zúčastnilo 29 súťažiacich. V silnej konkurencii obsadili dvaja naši reprezentanti v súťaži družstiev skvelé 2. miesto. Našu školu reprezentovali Katarína Močolová (III.C), ktorá obsadila v prednese poézie pekné 6. miesto a Jenifer Palová (I.C), ktorá sa v prednese prózy umiestnila na krásnom 3. mieste.

• Súťaž zručnosti - CUKRÁRSKA VÝROBA

• Naše šikovné cukrárky Erika Paulíková (I.C) a Kristína Pauflerová (I.C) výborne reprezentovali našu školu na celoslovenskej súťaži zručnosti v Novej Vsi nad Žitavou. V konkurencii 9 družstiev sa umiestnili na skvelom 1. mieste.

• 10 dievčat a 3 chlapci predviedli svoje schopnosti v prednese poézie a prózy v školskom kole súťaže "Hollého pamätník". Za pekné výkony patrí všetkým súťažiacim obdiv a poďakovanie.

Najlepší recitátori: Palová Jenifer (I.C) - 1. miesto - próza

Močolová Katarína (III.C) - 1. miesto - poézia

Kobliha Marek (I.PJ) - 2. miesto - próza

Gabrišová Veronika (I.PJ) - 2. miesto - próza

Paulíková Erika (I.C) - 3. miesto - poézia

Širková Renáta (I.C) - 4. miesto - próza

Fusková Sabína (III.C) - 5. miesto - poézia

Štipáková Monika (III.PJ) - 6.miesto - poézia

• V Senici sa uskutočnil už tradičný Deň otvorených dverí, počas ktorého žiaci elokovaných tried našej školy prezentovali svoje učebné odbory.

• Vo štvrtok 31. januára 2019 sa v našej škole súťažilo. Žiaci Spojenej školy Hlohovec ako i elokovaných tried zo Senice si zmerali svoje sily vo vedomostiach a športovo-zábavných disciplínach. Po zhodnotení výsledkov porotou riaditeľka školy vyhlásila celkové výsledky všetkých súťažiacich tried.

I. miesto II.+III.M                            II.miesto I.C                         III. miesto II.+III.C

• Počas tradičného "Dňa otvorených dverí" sa všetci návštevníci oboznámili s našou školou, telocvičňou, športovým areálom, dielňami, internátom, kuchyňou...Zároveň mohli všetci nielen vidieť remeselnú zručnosť našich žiakov, ale aj ochutnať niektoré výrobky cukrárov a kuchárov.

• Výučné listy si prevzali všetci žiaci III. ročníkov, ktorí úspešne ukončili záverečné skúšky.

• Stredoškolské športové hry v HLOHOVCI

• V dňoch 4. - 8. júna 2018 si naši športovci mali možnosť zmerať svoje sily so žiakmi ostatných stredných škôl v Hlohovci. Súťažili sme vo florbale a v minifutbale, v ktorom sa podarilo futbalistom našej školy získať pekné 3. miesto. V behu na 1500m Marián Ranšák (III.MN) obsadil výborné 2. miesto !

Všetkým účastníkom treba poďakovať za vzornú reprezentáciu školy !

• Súťaž vo varení gulášu

• Záverečný deň mesiaca máj sa niesol v súťažnom duchu. Štyri družstvá zložené zo žiakov a učiteľov našej školy sa v rekreačnej oblasti Šaštín - Stráže (Gazárka) pokúšali uvariť čo najchutnejší guláš. Všetkým sa to úspešne podarilo, no za najlepší vyhlásila porota guláš, ktorý uvarilo družstvo zo Senice.

• Súťaž zručnosti - MALIAR

• Koncom mája sme sa zúčastnili na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore maliarske a natieračské práce. Na základe pekného výkonu oboch našich súťažiacich žiakov - Marcel Mikle a Jozef Horváth ( III.MN), ktorí nás vzorne reprezentovali, sme sa v súťaži družstiev umiestnili na peknom 3. mieste.

• Súťaž zručnosti - PRÍPRAVA JEDÁL

• Žiaci Eva Reháková (III.PJs) a Marián Jahelka (III.PJs) z elokovaného pracoviska našej školy v Senici nás reprezentovali na celoslovenskej súťaži zručnosti v učebnom odbore práca pri príprave jedál v KREMNICI.

• Tak ako po iné roky aj teraz si mohli naši žiaci zmerať svoje sily v rôznych športovo-zábavných disciplínach. Najlepší jednotlivci a družstvá boli na záver odmenení sladkými cenami.

• Súťaž zručnosti - Murárske práce

• Na celoslovenskej súťaži zručnosti žiakov odborných učilíšť v učebnom odbore murárske práce v RC Hlohovec našu školu reprezentovali Matúš Dávidek (II.M) a Jozef Zaoral (II.M), ktorí sa z celkového počtu 13 súťažných družstiev umiestnili na slušnom 7. mieste !

• Jarný beh

• Pekné výsledky dosiahli v tradičnom Jarnom behu v Zámockej záhrade v Hlohovci naše dievčatá a chlapci.

Guzoňová Karin (I.C) - 1. miesto,  Vyhlídalová Kristína (I.C) - 2. miesto,  Močolová Katarína (II.C) - 3. miesto,   Gogová Viktória (II.C) - 4. miesto

Toráč Lukáš II.C) - 2. miesto

Zuzkovič Daniel (III.C) - 1. miesto, Ranšák Marián (III.MN) - 2. miesto